Müptezeller


Müptezeller

Emrah Serbes'i Emrah Serbes yapan hayatın içinde yaşamasıdır. Bizzat hayatın acısını, rengini, yaşamış olması. Kendine özgü bir dili olan yazarımızın aynı zamanda senarist kalemi de vardır. Bir zamanın popüler dizisi olan Behzat Ç. 'nin senaryosunu yazmıştır.
Yerli Bukowski'miz olan Serbes'in bu kitabı oldukça hayattan ve kendinden. Kendi içindeki dünyayı anlattığı, yaşadığı ortamı dile getirdiği kitaptır. Biraz uçuk ve bohem tarzda olan bu kitabı bitirdikten sonra etkisi bir süre devam ediyor. Çok kasıntı ve zoraki dilinin yanısıra özgür, serbest, akıcı bir dil ile yazılmıştır. Kanımca Hakan Günday ile kalemleri eşdeğerdir. ~•~•~~ #emrahserbes #kitap #neokudum #kitapönerisi #kitapalıntıları #kitapyorumu #kitapsözleri #book #kitapkurdu #kitaptavsiyesi #b


Bunlar da İlginizi ÇekebilirMutluluk

Ana karakterimizden biri olan küçük Meryem, öz amcası tarafından tecavüze uğrar. Ve aile için bu bir lekedir. Kirli, soğuk bir izbeye kitlemişlerdir.

Daha Fazlasını Oku
Kırmızı Pazartesi

Ana karakter Santiago Nasar, Angela'nın bekaretini bozar ve başka zengin bir adam Angela'yla evlenmek ister. Ama bekaretini bozanı bulup öldürmek ister.

Daha Fazlasını Oku